Warsztaty w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej_klasa 7b.
24 stycznia uczniowie klasy 7b uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ulicy Hipotecznej w Łodzi. Zajęcia zostały poprowadzone przez świetnych specjalistów, którzy w ciekawy i angażujący sposób poruszyli tematy związane z emocjami oraz integracją grupy.
Podczas warsztatów mieliśmy okazję brać udział w różnych ćwiczeniach i zadaniach, które wymagały współpracy i zaangażowania całej grupy. Jednym z nich było wspólne składanie materiału – tylko dzięki integracji i pracy zespołowej udało nam się osiągnąć cel. Atmosfera była pełna wsparcia i pozytywnej energii, co sprawiło, że warsztaty były nie tylko wartościowe, ale również bardzo przyjemne.
Dziękujemy serdecznie specjalistom z poradni za wspaniale przeprowadzone zajęcia oraz Pani Agacie Kabzie-Wańkowskiej, naszemu szkolnemu pedagogowi, za ich organizację. Nad bezpieczeństwem i przebiegiem warsztatów czuwała Pani Hanna Lewandowska, która towarzyszyła uczniom jako opiekun grupy.
To był niezapomniany dzień pełen inspiracji i nowych doświadczeń!