Pracownicy
Kadra Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 46 w Łodzi
Dyrektor szkoły
mgr Monika Siedmiogrodzka
Wicedyrektor szkoły
mgr Ewa Raczyńska
Pedagog szkolny
mgr Agata Kabza-Wańkowska
Psycholog szkolny
mgr Jacek Buczyński
Pedagog specjalny
mgr Marta Jabłońska
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Sylwia Krajewska - wychowawca klasy IA
mgr Urszula Walewska - wychowawca klasy IB
mgr Agnieszka Tarajkowska - wychowawca klasy IIA
mgr Konrad Woźniak - wychowawca klasy IIB
mgr Kamila Mrówczyńska-Haładaj - wychowawca klasy IIIA
mgr Iwona Migała- wychowawca klasy IIIB
Język polski
mgr Małgorzata Kostarska - wychowawca klasy VIIIA
mgr Katarzyna Trzaskalska - Chołys - wychowawcami klasy VIB
mgr Wojciech Abram
Historia / Wiedza o społeczeństwie
mgr Hanna Lewandowska - wychowawca klasy VA
Język angielski
mgr Joanna Chojecka - Gadzina - wychowawca klasy VIA
mgr Sylwia Ostrowska - wychowawca klasy VIIA
mgr Małgorzata Ferlich - wychowawca klasy IVA
Język niemiecki
mgr Sylwia Ostrowska - wychowawca klasy VIIA
Matematyka
mgr Małgorzata Florczak - wychowawca klasy VB
mgr Justyna Trafalska - wychowawca klasy IVB
mgr Elwira Kurowska-Wiśniewska
Przyroda
mgr Magdalena Pawlak
Biologia
mgr Emilia Włodarczyk
Plastyka
mgr Kamila Mrówczyńska - Haładaj - wychowawca klasy IIIA
Muzyka
mgr Maria Sosnowska
Technika
mgr Magdalena Frankowska
Geografia
mgr Magdalena Pawlak
Chemia
mgr Renata Drąszczyk
Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Renata Drąszczyk
Fizyka
mgr Justyna Trafalska - wychowawca klasy IVB
Informatyka
dr nauk społecznych Monika Wachowicz
Wychowanie fizyczne
mgr Maciej Nowicki
mgr Tomasz Politański
mgr Monika Gąsior
Trenerzy łyżwiarstwa figurowego
mgr Monika Gąsior
mgr Tomasz Politański
mgr Dorota Peła-Matusiak
Balet
mgr Beata Gęsikowska
mgr Natalia Kladziwa
Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Agnieszka Podsiadła
Religia
mgr Agnieszka Rosińska (Siostra Justyna)
mgr Tomasz Kusiński
Religia ewangelicko - reformowana
mgr Anna Koroza
Religia ewangelicko - augsburska
mgr Michał Makula
Wychowawcy świetlicy
mgr Anna Majewska
mgr Natalia Paradecka
mgr Joanna Agatka
mgr Sandra Jędrachowicz
Nauczyciel biblioteki
mgr Anna Wilk
Pracownicy administracji i obsługi
Katarzyna Witkowska - główna księgowa
Elżbieta Witońska - kierownik gospodarczy
Magdalena Rzewuska-Łuczak
Elżbieta Bartoszek
Anna Grzelak
Małgorzata Sobieszek
Katarzyna Kaźmierczak
Zbigniew Piestrzeniewicz
Andrzej Rogoziński
Andrzej Rubciak