Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Sale lekcyjne

Opis sal lekcyjnych – edukacja wczesnoszkolna

Sale lekcyjne klas 1-3 znajdują się na pierwszym  piętrze naszej szkoły. Ogólnie do dyspozycji uczniów jest 5 sal. Każda sala wyposażona jest w szereg pomocy edukacyjnych. Sprzęt meblowy dostosowany jest do potrzeb dzieci. Nasi uczniowie mogą w swoich szafkach pozostawiać podręczniki i przybory szkolne. Posiadamy tablice multimedialne oraz rzutniki z ekranami.
Klasa IA sala nr 12, klasa IB sala nr 7, klasa IIA sala nr 11, klasa IIB sala nr 9, klasa IIIA sala nr 8, klasa IIIB sala nr 10.

Opis sal lekcyjnych – klasy 4 – 6

Pracownie klas starszych znajdują się na drugim i trzecim piętrze szkoły.
Uczniowie klas 4-8 mają obecnie do dyspozycji 9 pracowni:
klasa IV A, sala nr 19
klasa IV B ,sala nr 31
klasa V A, sala nr 28
klasa V B, sala nr 29
klasa VI A, sala nr 32
klasa VII A, sala nr 27
klasa VII B, sala nr 17
klasa VII C, sala nr 5
klasa VIII A, sala nr 20
klasa VIII B, sala nr 21
Do dyspozycji wszystkich klas jest pracownia komputerowa - sala nr 22, pracownia została w pełni wyposażona w nowy sprzęt w 2019r. z projektu "Szkoła na miarę XXI wieku". 
Do dyspozycji wszystkich klas sportowych jest sala baletowa - sala nr 28 - obecnie przekształcona w salę, którą opiekuje się klasa V A.
Sala gimnastyczna znajduje się na parterze szkoły.

Podczas zajęć w pracowniach nauczyciele i uczniowie korzystają z:
rzutników multimedialnych pozwalających na prezentacje i projekcje prac uczniowskich oraz korzystanie z programów komputerowych, które w atrakcyjny i ciekawy sposób pozwalają  przekazywać wiedzę  uczniom, tablicy multimedialnej w sali przyrodniczej, telewizorów ze sprzętem DVD, magnetofonów, plansz edukacyjnych, kompletów map geograficznych oraz historycznych, biblioteczek z tematycznymi księgozbiorami.