KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Konkursy

Udział uczniów w konkursach w roku szkolnym 2018/2019
SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY„MÓJ PUPIL W OBIEKTYWIE”

Tegoroczny konkurs skierowany był do uczniów klas piątych.
Cele konkursu:  rozwijanie aktywności twórczej dzieci, rozwijanie zainteresowań wykraczających poza podstawowy program realizowany w szkole, kształtowanie umiejętności samodzielnego wykonywania fotografii. Organizatorem był nauczyciel informatyki Dorota Peła-Matusiak.
Wyniki konkursu:
I miejsce Laura Oziemska klasa 5b i zdjęcie „Psia duma”
II miejsce Natalia Wolska klasa 5b, zdjęcie „Nowa fryzura-klacz Inka”
III miejsce Miłosz Janicki klasa 5a, zdjęcie „Pies Piorun”
Wyróżnienia:
Jan Mroziński klasa 5a „Chwytaj szczęście”
Mikołaj Kuśmierski klasa 5c, zdjęcie ”Wiewiórka”
Wojciech Świderski klasa 5c, zdjęcie „Bakuś i Pikuś”
Wielkie gratulacje!
Zachęcamy do obejrzenia dzieł naszych młodych fotografów.

 


Miło nam poinformować, że uczeń klasy 7b Artur Guzek zajął III miejsce w Konkursie Informatyczno-Polonistycznym na okładkę ulubionej książki. Konkurs zorganizowało Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi. nauczycielem przygotowującym ucznia była Pani Dorota Peła-Matusiak nauczyciel informatyki.

Gratulujemy!!!!


Szkolny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas II-III naszej szkoły. Celem konkursu było zastosowanie technologii informacyjnej do wykonania kartki (pocztówki), rozwijanie zdolności plastycznych uczniów i ich aktywności twórczej, propagowanie znaczenia i symboliki Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorem była nauczycielka Informatyki Pani Dorota Peła-Matusiak.
Wyniki konkursu:
I miejsce Amelia Olenderek  - klasa IIIa
I miejsce Zuzanna Świderska - klasa IIb
II miejsce Izabela Stolarczyk - klasa IIa
III miejsce Agnieszka Szczepanik - klasa IIIa
III miejsce Brajan Zając - klasa IIb
W Galerii zamieszczamy niektóre nagrodzone prace.
Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów w Nowym Roku 2019.


Udział uczniów w konkursach w roku szkolnym 2017/2018

Chętni uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej, wzięli udział w konkursie plastycznym na najciekawszą kartkę bożonarodzeniową. Organizatorem konkursu była świetlica Ogrodu Jordanowskiego. Konkurs adresowany był do uczniów klas I–VI szkół podstawowych i przedszkolaków. W konkursie plastycznym udział wzięło 231 uczniów z 18 placówek. Prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych: do 6 lat, od 7 do 9 lat oraz od 10 do 13 lat. Zanim prace naszych uczniów zostały przesłane do organizatora, w świetlicy szkolnej zostały przeprowadzone wcześniejsze eliminacje. Osoby wyróżnione zakwalifikowały się do konkursu pozaszkolnego – wybranych zostało sześć kartek.Bardzo miło nam poinformować, że na 231 prac konkursowych nadesłanych do organizatora, została wyróżniona jedna kartka uczennicy z naszej szkoły – Nikoli Skobel (kl. III C). Serdecznie gratulujemy!


Udział uczniów w konkursach w roku szkolnym 2016 / 2017

Konkursy we wrześniu 2016r.
Konkursy w październiku 2016r.
Konkursy w listopadzie 2016r.
Konkursy w grudniu 2016r.
Konkursy w styczniu 2017r.
Konkursy w lutym 2017r.
Konkursy w marcu 2017r.
Konkursy w kwietniu 2017r.


Wyniki Konkursu "Najładniejszy wiersz o mojej szkole"


14 lutego 2017r. odbyło się podsumowanie Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową zorganizowanego przez Gimnazjum nr 5 w Łodzi. Była to już 5 edycja Konkursu. W tegorocznym I miejsce w kategorii Kartka Bożonarodzeniowa wykonana grafiką komputerową zdobyła uczennica naszej szkoły Tamara Al.Hiyari z klasy 6a. Wyróżnienie Specjalne otrzymała Martyna Pintera również klasa 6a. Jak co roku uczennice przygotowywała mgr Dorota Peła-Matusiak – nauczyciel informatyki. Uczennicom i nauczycielowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Uczniowie klasy IIIA wzięli udział Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Anioł Rodzinny”, który zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 70 im. St. Wyspiańskiego w Łodzi. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności i wyobraźni plastycznej dzieci, wprowadzenie w nastrój Świąt Bożego Narodzenia, kultywowanie tradycji i obrzędów świątecznych, a także pogłębianie więzi rodzinnych i radość ze wspólnego zaangażowania dzieci i ich rodzin w wykonanie figury anioła. Dnia 9 grudnia 2016r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród. Kacper Sokół został laureatem konkursu, otrzymał „Super wyróżnienie”, dyplom i nagrodę rzeczową. Weronika Pajor, Dominika Sawuła i Zuzanna Tyrańska otrzymały wyróżnienia i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!


Sukces naszej uczennicy w regatach łodzi typu Optymist
Uczennica klasy IVA, Wiktoria Głowińska, jest członkiem klubu żeglarskiego OPTY.
24 września 2016 r. Wiktoria brała udział w regatach jachtów klasy Optymist i zdobyła trzecie miejsce. Gratulacje! Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy naszej uczennicy!