Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Walentynki, Karnawał, Drzwi otwarte

Witajcie Kochane Dzieci.
W naszej szkolnej świetlicy Walentynkowo. Czerwonymi sercami ozdabialiśmy pomieszczenia świetlic dolnej i górnej oraz korytarz szkolny. A to wszystko na znak miłości. Z okazji Walentynek zorganizowana została Walentynkowa Dyskoteka….bawiliśmy się świetnie. Atmosfera prawdziwie romantyczna- jak przystoi na czas Walentynek -, którą stworzyła kadra pedagogiczna naszej świetlicy szkolnej.
Kolejne wydarzenie w życiu świetlicy to Karnawał; w tym czasie miały miejsce pogadanki na temat tradycji, zwyczajów karnawałowych dawniej i dziś. Muzyka uzupełniała naszą wiedzę. Uczestniczyliśmy w zabawie tanecznej, zabawach ruchowych konkurencyjnych ; taniec z balonami, taniec na gazecie, zabawy Trzymaj, puść, Krzesełka, zagadki o tematyce karnawałowej, zabawy pantomimiczne.
Dni Otwarte w naszej szkole: nasze Panie prowadzące świetlicę szkolną przygotowały przepiękny wystrój o tematyce Kraina Lodu: Olaf, Elza i inni bohaterzy zachęcali naszych gości do wyboru naszej szkoły.
Podczas pobytu na świetlicy mamy pełny relaks. Bawimy się w organizowane zabawy, uczestniczymy w ciekawych zajęciach, czas spędzamy według naszych własnych pomysłów. Zobaczcie zdjęcia i przyjdźcie do nas.
Zapraszamy