Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Puchar Łodzi i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W miniony weekend w Łodzi odbyły się przedostatnie zawody łyżwiarskie w tym sezonie - Puchar Łodzi i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w których uczestniczyło 20 uczniów z naszej szkoły.

Były medale, wysokie oceny i dużo miłych przeżyć.

Wspaniale spisał się uczeń klasy I a Oliwier Gąsior, który po raz pierwszy startował w zawodach zdobywając dużą ilość punktów i 1 miejsce.

Również do udanych może zaliczyć swój pierwszy start w klasie brązowej Zuzanna Mucha uczennica klasy II a, która zdobyła 12 miejsce.

W klasie brązowej chłopców bardzo dobrze zaprezentował swój program uczeń klasy I a Max Krysiak – Darkazanli, który zdobył srebrny medal.

Wśród starszych uczniów swój rekord punktowy po brawurowo wykonanym programie zdobyła Amelia Gąsior uczennica klasy VII a i zajęła 2 miejsce w juniorze młodszym.

W klasie złotej również uczennica klasy VII a Zofia Woyton- Zapart zajęła 4 miejsce przegrywając tylko o kilka dziesiętnych srebrny medal.

Wyniki w klasie srebrnej to: 4 miejsce uczennicy klasy V a Wandy Kędzierskiej i 10 miejsce również uczennicy klasy V a Izabeli Stolarczyk.

W juniorze młodszym bardzo dobrze zaprezentowali się: Jan Gułaj 1 miejsce i Jan Bociek 2 miejsce uczniowie klasy VII b.

W konkurencji tańców 3 miejsce zdobył uczeń klasy VIII a Krystian Rogowski ze swoją partnerką , oraz uczniowie klasy V a Patrycja Tacji i klasy VII a Dawid Kamiński, którzy zajęli 4 miejsce.

W klasach dodatkowych uczniowie naszej szkoły również zdobyli wysokie lokaty:

Alicja Pawlak uczennica klasy IV a - 2 miejsce klasa brązowa

Jagoda Wójcik uczennica klasy IV a - 1 miejsce klasa wstępna

Zofia Fijałkowska uczennica klasy III a - 5 miejsce klasa brązowa

Alicja Młotecka uczennica klasy II a - 3 miejsce klasa wstępna

Zofia Popiel uczennica klasy V a - 6 miejsce klasa srebrna

Natomiast chłopcy z klasy II a którzy po raz pierwszy startowali w zawodach ogólnopolskich, Antoni Poborski i Aleksander Kaczmarski poradzili sobie znakomicie, bardzo dobrze wykonali swoje programy za co otrzymali wysokie oceny zdobywając 1 miejsce Antek i 2 miejsce Aleks.

Zawodnikom i trenerom gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym sezonie!