Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Puchar Łodzi i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W miniony weekend w Łodzi odbyły się przedostatnie zawody łyżwiarskie w tym sezonie - Puchar Łodzi i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w których uczestniczyło 20 uczniów z naszej szkoły.

Były medale, wysokie oceny i dużo miłych przeżyć.

Wspaniale spisał się uczeń klasy I a Oliwier Gąsior, który po raz pierwszy startował w zawodach zdobywając dużą ilość punktów i 1 miejsce.

Również do udanych może zaliczyć swój pierwszy start w klasie brązowej Zuzanna Mucha uczennica klasy II a, która zdobyła 12 miejsce.

W klasie brązowej chłopców bardzo dobrze zaprezentował swój program uczeń klasy I a Max Krysiak – Darkazanli, który zdobył srebrny medal.

Wśród starszych uczniów swój rekord punktowy po brawurowo wykonanym programie zdobyła Amelia Gąsior uczennica klasy VII a i zajęła 2 miejsce w juniorze młodszym.

W klasie złotej również uczennica klasy VII a Zofia Woyton- Zapart zajęła 4 miejsce przegrywając tylko o kilka dziesiętnych srebrny medal.

Wyniki w klasie srebrnej to: 4 miejsce uczennicy klasy V a Wandy Kędzierskiej i 10 miejsce również uczennicy klasy V a Izabeli Stolarczyk.

W juniorze młodszym bardzo dobrze zaprezentowali się: Jan Gułaj 1 miejsce i Jan Bociek 2 miejsce uczniowie klasy VII b.

W konkurencji tańców 3 miejsce zdobył uczeń klasy VIII a Krystian Rogowski ze swoją partnerką , oraz uczniowie klasy V a Patrycja Tacji i klasy VII a Dawid Kamiński, którzy zajęli 4 miejsce.

W klasach dodatkowych uczniowie naszej szkoły również zdobyli wysokie lokaty:

Alicja Pawlak uczennica klasy IV a - 2 miejsce klasa brązowa

Jagoda Wójcik uczennica klasy IV a - 1 miejsce klasa wstępna

Zofia Fijałkowska uczennica klasy III a - 5 miejsce klasa brązowa

Alicja Młotecka uczennica klasy II a - 3 miejsce klasa wstępna

Zofia Popiel uczennica klasy V a - 6 miejsce klasa srebrna

Natomiast chłopcy z klasy II a którzy po raz pierwszy startowali w zawodach ogólnopolskich, Antoni Poborski i Aleksander Kaczmarski poradzili sobie znakomicie, bardzo dobrze wykonali swoje programy za co otrzymali wysokie oceny zdobywając 1 miejsce Antek i 2 miejsce Aleks.

Zawodnikom i trenerom gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym sezonie!