Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Podsumowanie konkursu na Najbardziej przedsiębiorczą klasę i Najbardziej przedsiębiorczego ucznia

12 października 2016r. odbył się apel podsumowujący akcję zbierania podpisów pod wnioskiem w projekcie Budżetu Obywatelskiego, w którą w dniach 10-18 września byli zaangażowani uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły. Aby zmobilizować jak największą liczbę osób i włączyć ich w aktywny udział w życiu szkoły Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na Najbardziej przedsiębiorczą klasę i Najbardziej przedsiębiorczego ucznia.
Nasz konkurs wygrała klasa 3A, która zebrała 681 podpisów i uzyskała tytuł Najbardziej przedsiębiorczej klasy. Nagrodą w konkursie była zabawa z klockami LEGO zorganizowana przez firmę Galileo.
W każdej z klas zostali wybrani uczniowie, którzy przynieśli najwięcej podpisanych wniosków.
Tytuł najbardziej przedsiębiorczego ucznia zdobyli: 1A-Bartosz Sobierajski, 2A-Amelia Gąsior, 2B-Jakub Romanowski, 2C-Aleksandra Brzezińska, 3A-Zuzanna Tyrańska, 3B-Filip Brzeziński, 3C-Adrian Woźniak, 4A-Bogumił Wawruch, 5A-Michał Schabowicz, 5B-Bartek Świderski, 6A-Oliwia Kmieć, 6B-Wiktoria Sobczak. Ponadto, na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie: Aleksander i Nikolas Lechowscy z kl.3A, Michał Wieczorek z kl.3A, Kacper Sokół z kl.3A, Lena Kopytowska z kl.2A, Kacper Tarajkowski z kl.2B, Amelia Olenderek z kl.1A.
Chcielibyśmy bardzo podziękować rodzicom, którzy zaangażowali się w akcję.
W klasie 1A szczególne podziękowania należą się państwu Edycie i Adamowi Olenderek, pani Elżbiecie Kuźmińskiej, panu Piotrowi Sobierajskiemu, pani Marzenie Szczepanik. W klasie 2A dziękujemy państwu Monice i Mariuszowi Gąsior, pani Monice Świderskiej, pani Katarzynie Spornej, państwu Agnieszce i Radosławowi Stasiak, panu Łukaszowi Lenartowskiemu, pani Ewelinie Sławińskiej, panu Olegowi Pavliv, pani Ewie Kuczkowskiej. W klasie 2B-pani Katarzynie Piechocie, pani Agnieszce Tarajkowskiej, pani Iwonie Romanowskiej, pani Magdalenie Gawrońskiej. Wśród rodziców klasy 3A na podziękowania zasługują państwo Beata i Dawid Tyrańscy, pani Monika Michalak, pani Joanna Wieczorek, pani Iwona Dytrych. W klasie 3B chcielibyśmy podziękować państwu Monice i Zbigniewowi Zielińskim. W klasie 4A szczególne podziękowania należą się pani Marcie Wawruch oraz pani Monice Grzelak. Z klasy 5A najbardziej zaangażowanym rodzicem była pani Małgorzata Schabowicz. W klasie 6A ogromne podziękowania należą się pani Marzenie Szczęsnej, panu Pawłowi Koniecznemu, pani Elżbiecie Kmieć i pani Monice Łuczak-Popławskiej.