Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Świdnicy

W ostatni weekend ferii w Świdnicy odbył się Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w łyżwiarstwie figurowym. Województwo łódzkie zdobyło 4 miejsce.

Trochę nam żal, bo niewiele zabrakło do podium.

Czwarte miejsce zdobył Jan Gułaj kl. VIIb w konkurencji solistów i Krystian Rogowski kl. VIII a w konkurencji par tanecznych.

Piąte miejsce w konkurencji Juniorów młodszych zdobył Jan Bociek.

Natomiast w licznie obsadzonej konkurencji solistek, po bardzo dobrze przejechanym programie 6 miejsce zajęła Lena Kopytowska, natomiast Amelka Gąsior w wyrównanej stawce dziewcząt zajęła 15 miejsce.

Brązowy medal w konkurencji par tanecznych zdobyła Patrycja Tacij z kl. VI a, ze swoim partnerem Dawidem Kamińskim.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom!

Na koniec miła wiadomość,  MKŁ otrzymał nagrodę od PZŁF za najlepsze osiągnięcia w Polsce w poprzednim sezonie. Serdecznie gratulujemy zawodnikom, trenerom i działaczom!