Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Mistrzostwa Polski Młodzików i Diamentowy Spin

W miniony weekend w Katowicach odbyły się zawody łyżwiarskie - Mistrzostwa Polski Młodzików i Diamentowy Spin.

Z radością przekazujemy informację, że uczeń naszej szkoły Jan Gulaj został Wicemistrzem Polski w klasie złotej.

W tej samej konkurencji brązowy medal zdobył Jan Bociek.

W licznie obsadzonych konkurencjach solistek ( 30 zawodniczek) miejsce w pierwszej dziesiątce zdobyły:

Amelia Gąsior po bardzo brawurowo wykonanym programie- 6 miejsce.

Lena Kopytowska po trudnym programie ze skokiem z 3 obrotami 10 miejsce.Dalsze miejsce zdobyła także uczennica kl. VII a Zofia Woyton-Zapart.W klasie srebrnej poza pierwszą dziesiątką uplasowały się uczennice kl.V a Wanda Kedzierska i Izabela Stolarczyk. Należy dodać że w rankingu klasy srebrnej dziewcząt jest: 75 zawodniczek, dlatego udział w Mistrzostwach Polski jest już wyróżnieniem.

Wśród chłopców klasy brązowej 7 miejsce zdobył uczeń kl I a Max Krysiak-Darkazanli.

W zawodach o Diamentowy Spin w parach tanecznych brązowy medal zdobyła para Patrycja Tacji i Dawid Kaminski, natomiast 4 miejsce zdobył Krystian Rogowski, uczeń kl.VIII a ze swoją partnerką.

W klasach dodatkowych bardzo dobre, bo 5 i 10 miejsce zdobyły uczennice klasy II a Zuzanna Mucha i Alicja Młotecka.

Dziewczynki bardzo dobrze wykonały swoje programy, należy dodać że Ala pierwszy raz startowala w zawodach ogólnopolskich.

Również dobrze spisała się Jagoda Wójcik z klasy IV a, ktora zdobyła 6 miejsce.

Natomiast w klasie srebrnej 10 miejsce zajęła Zofia Popiel. Zawodnikom i trenerom gratulujemy, życzymy wytrwałości w pracy i dalszych sukcesów!