Letnie aktywności świetliczaków z wykorzystaniem baniek mydlanych.
Lato, lato mieszka w drzewach,
Lato, lato, w ptakach śpiewa,
W słońcu każe okryć twarz,
Lato, lato jak się masz.
Lato, lato dam ci różę,
Lato, lato, zostań dłużej,
Zamiast się po krajach włóczyć stu,
Lato, lato zostań tu.
Kochani...lato to idealny czas na beztroską zabawę, ruch na świeżym powietrzu i muzyczne odkrywanie świata!
Dla najmłodszych to także okazja do śpiewania radosnych piosenek i wypoczynku.
Treść i melodia wakacyjnej piosenki "Lato już przyszło" wprowadziła w nas pozytywną energię do działania.
Z ogromną przyjemnością i radością uczestniczyliśmy w zajęciach, gdzie czekało nas wiele wyzwań oraz poczynań, które budziły w nas ogromne inspiracje do tworzenia.
Pracowaliśmy, chcąc uzyskać:
- własny płyn do tworzenia własnych baniek mydlanych
- własne armatki do baniek
- mydlane węże
Atmosfera zajęć była niepowtarzalna z letnią nutką muzyczną, która sprawiła, że otrzymaliśmy cudne efekty naszych działań.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
