Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Festyn Zdrowia 7 czerwca 2019r.

 W dniu 7 czerwca 2019 r. zorganizowaliśmy "Festyn Zdrowia". To już wieloletnia tradycja naszej szkoły.
I tym razem dzień ten obfitował w wiele ciekawych wydarzeń sportowych, tanecznych i kulinarnych. W trakcie imprezy uczniowie utrwalali wiedzę o zasadach zdrowego żywienia, podczas zabaw i gier ruchowych rywalizowali w duchu fair play, zachęcaliśmy uczniów do aktywności fizycznej, do bezpiecznych zachowań podczas pobytu nad wodą, przestrzegaliśmy młodzież przed skutkami stosowania dopalaczy i spożywania napojów energetycznych.
Nauczyciele najmłodszych klas przygotowali dla swoich wychowanków ciekawą ofertę zajęć warsztatowych zatytułowanych: klasa 1A "Koło Fortuny", 1B "Żywieniowy zawrót głowy", 2A "Śmietnik w mojej głowie", 2B "Sportowa Zgaduj Zgadula" i klasa 3A "Mali badacze".
Z uczniami klas 4-8 zajęcia warsztatowe poprowadzili zaproszeni goście: ratownicy WOPR, funkcjonariusze policji i służby więziennej, którym towarzyszył pies Nondo 444.
W klasie 8A i 8B przeprowadzono pogadankę pod hasłem "Dopalacze i energetyki szkodzą zdrowiu"
Klasa 7A wzięła udział w quizie tematycznym pt. Historia łyżwiarstwa figurowego w pigułce"
W części artystycznej w zachwycającym układzie tanecznym wystąpiły uczennice klasy 4B i 4C.
Dzieci wspólnie z rodzicami i nauczycielami przygotowali zdrowe przekąski i zaprezentowali je na boisku szkolnym. Było zdrowo smacznie i kolorowo.
W części sportowej Festynu, klasy 1-3 uczestniczyły w turnieju "Wyścigi na wesoło", a klasy 4-8 w turnieju "Ringo". Podczas rywalizacji emocje udzielały się nie tylko jego uczestnikom ale także nauczycielom i kibicom. Zwycięstwa w poszczególnych konkurencjach dawały dużo radości, a porażki mobilizowały do działania. Gratulujemy wygranym !!! i wszystkim klasom, które wzięły udział w turniejach. Byliśmy pod wrażeniem waszego zaangażowania w walkę o zwycięstwo w duchu fair play i poszanowania przeciwnika.
Swój udział w rywalizacji sportowej mieli również rodzice, którzy rozegrali mecz piłki siatkowej. W tym meczu nie było zwycięzców ani pokonanych. Chodziło o dobrą zabawę i miłe spędzenie czasu.
Uczestniczyliśmy również w ogólnopolskiej akcji czytania książek "Jak nie czytam, jak czytam" pod hasłem "Dla ciała bieganie dla duszy czytanie", która wzbogaciła i urozmaiciła program Festynu.
Składamy serdeczne podziękowania zaproszonym gościom, nauczycielom, rodzicom, uczniom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim tym, którzy sprawili, że dzień ten stał się prawdziwym świętem zdrowia i na długo pozostanie w naszej pamięci.

 Koordynatorzy Zespołu Promocji Zdrowia:
p. Dorota Peła - Matusiak
p. Tomasz Politański