Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Festyn Zdrowia 7 czerwca 2019r.

 W dniu 7 czerwca 2019 r. zorganizowaliśmy "Festyn Zdrowia". To już wieloletnia tradycja naszej szkoły.
I tym razem dzień ten obfitował w wiele ciekawych wydarzeń sportowych, tanecznych i kulinarnych. W trakcie imprezy uczniowie utrwalali wiedzę o zasadach zdrowego żywienia, podczas zabaw i gier ruchowych rywalizowali w duchu fair play, zachęcaliśmy uczniów do aktywności fizycznej, do bezpiecznych zachowań podczas pobytu nad wodą, przestrzegaliśmy młodzież przed skutkami stosowania dopalaczy i spożywania napojów energetycznych.
Nauczyciele najmłodszych klas przygotowali dla swoich wychowanków ciekawą ofertę zajęć warsztatowych zatytułowanych: klasa 1A "Koło Fortuny", 1B "Żywieniowy zawrót głowy", 2A "Śmietnik w mojej głowie", 2B "Sportowa Zgaduj Zgadula" i klasa 3A "Mali badacze".
Z uczniami klas 4-8 zajęcia warsztatowe poprowadzili zaproszeni goście: ratownicy WOPR, funkcjonariusze policji i służby więziennej, którym towarzyszył pies Nondo 444.
W klasie 8A i 8B przeprowadzono pogadankę pod hasłem "Dopalacze i energetyki szkodzą zdrowiu"
Klasa 7A wzięła udział w quizie tematycznym pt. Historia łyżwiarstwa figurowego w pigułce"
W części artystycznej w zachwycającym układzie tanecznym wystąpiły uczennice klasy 4B i 4C.
Dzieci wspólnie z rodzicami i nauczycielami przygotowali zdrowe przekąski i zaprezentowali je na boisku szkolnym. Było zdrowo smacznie i kolorowo.
W części sportowej Festynu, klasy 1-3 uczestniczyły w turnieju "Wyścigi na wesoło", a klasy 4-8 w turnieju "Ringo". Podczas rywalizacji emocje udzielały się nie tylko jego uczestnikom ale także nauczycielom i kibicom. Zwycięstwa w poszczególnych konkurencjach dawały dużo radości, a porażki mobilizowały do działania. Gratulujemy wygranym !!! i wszystkim klasom, które wzięły udział w turniejach. Byliśmy pod wrażeniem waszego zaangażowania w walkę o zwycięstwo w duchu fair play i poszanowania przeciwnika.
Swój udział w rywalizacji sportowej mieli również rodzice, którzy rozegrali mecz piłki siatkowej. W tym meczu nie było zwycięzców ani pokonanych. Chodziło o dobrą zabawę i miłe spędzenie czasu.
Uczestniczyliśmy również w ogólnopolskiej akcji czytania książek "Jak nie czytam, jak czytam" pod hasłem "Dla ciała bieganie dla duszy czytanie", która wzbogaciła i urozmaiciła program Festynu.
Składamy serdeczne podziękowania zaproszonym gościom, nauczycielom, rodzicom, uczniom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim tym, którzy sprawili, że dzień ten stał się prawdziwym świętem zdrowia i na długo pozostanie w naszej pamięci.

 Koordynatorzy Zespołu Promocji Zdrowia:
p. Dorota Peła - Matusiak
p. Tomasz Politański