Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Autostopem przez Polskę

29.04.2016r. uczniowie klas IB i IC przygotowali przedstawienie związane ze świętami majowymi pt. "Autostopem przez Polskę". Uczniowie zabrali widzów w podróż po Polsce, którą rozpoczęli w samych Tatrach i podążając autostopem w głąb kraju odwiedzili po drodze Kraków, Warszawę, Żelazową Wolę, Toruń, Malbork docierając aż nad Morze Bałtyckie. W trakcie wyprawy mieliśmy okazję posłuchać legend: "O Smoku Wawelskim"," O Juracie, Królowej Bałtyku", "O Warsie i Sawie" oraz dowiedzieć się dlaczego Mikołaj Kopernik schodzi wieczorami z pomnika. Przedstawienie obejrzeli zaproszeni goście: panie dyrektor, nauczyciele i uczniowie klas I-III, rodzice oraz przedszkolaki z zaprzyjaźnionych placówek: Przedszkola Miejskiego nr 5 oraz Przedszkola Miejskiego nr 39.