Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pływanie

Uczniowie wszystkich poziomów nauczania mają możliwość uczestniczenia w zajęciach nauki i doskonalenia pływania, prowadzonych przez pana Macieja Nowickiego. Zajęcia na pływalni dedykowane są dla dzieci początkujących, dzieci oswojonych z wodą oraz dzieci posiadających podstawowe umiejętności pływackie.

Zajęcia nauki pływania obejmują - oswajanie się z wodą oraz uczą prawidłowej techniki pływania stylem dowolnym – „kraulem”, grzbietowym i klasycznym – „żabką”.

Zajęcia doskonalenia obejmują - technikę pływania stylem dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym oraz naukę skoków startowych, nawrotów pływackich i wybranych elementów z ratownictwa wodnego.

Zajęcia pływackie odbywają się we wtorki w godz. 18.30 - 20.45 na pływalni Syrenka przy SP nr 184 w Łodzi ul. Syrenki 19a i czwartki w godz. 15.15 - 18.15 na pływalni DPS w Łodzi ul. Spadkowa 4/6.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do wspólnej zabawy na pływalni oraz promowania „sportu całego życia” jakim jest pływanie.

 
Uczniowie siedzą przy basenie.Uczniowie pływająUczniowie pływają.Uczniowie pływają.Uczniowie pływają.